- Reklama -spot_img
HomeHobbyPodzimní krása v bytě! Pomalu je čas, zde jsou inspirace na bytové...

Podzimní krása v bytě! Pomalu je čas, zde jsou inspirace na bytové doplňky

-

Konec léta nám již dává jasně najevo, že večernímu posedávání na terase, je pomalu konec. Sluneční paprsky hřejí o něco méně a kratší dny jsou jednoznačně důkazem toho, že přichází podzim.

I toto roční období má své kouzlo. Pestrá paleta barev v přírodě nám dodává optimismus a dobrou náladu. Právě kousek z přírody si můžete donést i domů – barevné listy, šišky, lesní plody. Procházky po lese jsou nekonečným zdrojem inspirace. Pokud si k tomu vyberete několik doplňků či menších kousků nábytku s vůní dřeva, podzim může přijít.

zvětšit
Interiér s nádechem podzimu, Bonami.skFoto: DANIEL Caha
Interiér s nádechem podzimu, Bonami.sk
Dřevěný podnos nebo dekorace z větví jsou skvělým základem pro kaštany nebo suché listy. Fantazii se meze nekladou. Větvičky či sušené květy z lesa a louky dokáží ve váze a při svíčce navodit pocity harmonie a tepla domova.

Doplňky do bytu s vůní podzimu – už klepe na dveře
FOTOGALERIE
Postravec pod květináč, dekorační stolek, KIK.
Lucerna se svíčkami, Bonami.sk

  • 6Dekoračná váza, H & M.
    Pokud se již ochladí, stále nemusíte zcela zanevřít na terasu, jen si pořiďte hřejivé deky, které následně využijete i v obývacím pokoji. Ve výběru bytových doplňků a dekorací se zaměřte na dřevo a barvy podzimu, do interiéru pozvěte odstíny hnědé, bordó či žluté. Dřevěné doplňky vytvoří s těmito barvami krásně kombinace.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img